Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Bursa Star nakliyat olarak ofis taşıma çalışmalarında profesyonel ekibimizle birlikte kaliteli ve güvenilir bir hizmet ayrıcalığı sunuyoruz. Ofis eşyalarının taşınması ev eşyalarına göre daha büyük özen istediğinden dolayı bu alana ayrıca özen gösteriyoruz. Evraklar, elektronik cihazlar ve ağır mobilyalardan oluşan ofisler için kutulama ve ambalajlama esnasında yüksek korumalı ürünler kullanıyoruz. Yıllardır taşımacılık sektöründe başarılı çalışmalara imza atan adresimiz ofis taşıma konusunda deneyimli bir ekiple hizmet vermektedir. Bütün personellerimiz düzenli aralıklarla eğitimlerden geçerek ofislerde taşınma esnasında dikkat edilecek detaylar konusunda donanımlı hale getirilmektedir. Bu sayede ofis nakliyatında kaybolma, hasar alma gibi sorunlar yaşanmamaktadır.

Ofis Taşımada Hasarsız Nakliye

Ofis eşyaları değerli belgeler, mühürler ve daha pek çok detayın yer aldığı alanlardır. Bizde bu durumun bilincinde olarak ofis taşıma esnasında eşyaları sınıflandırarak ambalajlama hizmeti veriyoruz. Ofis eşyalarının karışmasını ve kaybolmasını engelleyen bu durumun yanı sıra araca yerleştirilmesi esnasında ambalajlanan eşyaları kayıt altına alıyoruz. Ayrıca eşyaların uzun yolculuklarda dahi hasar almayacak şekilde istiflenmesine özen gösteriyoruz. Ofis eşyaları çoğu zaman pahalı parçalardan oluştuğundan dolayı daha özen gösterilmesi gereken bir alan haline geliyor. Firma olarak bu eşyaların nakliyata hazır hale getirilmesini sağlıyoruz. Mobilyalarda çizilme, kırık gibi sorunlar oluşmaması adına ofis taşıma işlemlerinde kalın ve dayanıklı ambalajlar seçiyoruz. Bu ambalajları ise gelişigüzel şekilde değil tamamen eşyayı saracak şekilde kullanmaya dikkat ediyoruz.

Ofis Taşımada Kalite Kriterlerimiz

Ofis taşıma çalışmalarında profesyonellikten yana olan firmamız belirlenen kriterler üzerinden hizmet vermektedir. Ofis nakliyatlarında güven çok önemlidir. Özellikle kıymetli eşya ve evrakların emanet edilmesi gereken adresin güvenilir olması gerekir. Bizde firma olarak K3 sertifikamız ile bu güvenilirliği sağlıyoruz. Kurumsal anlamda hizmet vererek müşterilerimizle sözleşme yapıyoruz. Bu sözleşmeler sayesinde müşterilerimiz kendini güvence altında hissederken bizlerde büyük bir sorumluluk aldığımızın farkında olarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. Ofis taşıma çalışmalarında sigorta hizmeti sunarak olası deprem, yangın ve ya kazalarda müşterilerimizin sorun yaşamasını önlüyoruz. Bu sayede eşyaların güvenliğini de üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz. Ayrıca bütün çalışmalarımızda sektörün içerisinde olan gerçek personellerle hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her anda yanında olabilmek için Bursa Star Nakliyat olarak çalışmaya devam ediyoruz.